УВАГА! Працює цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків негоди, яка насувається в Україну

січня 07 / 2024
УВАГА❗️ Працює цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків негоди, яка насувається в Україну.

❄️ З 7 по 9 січня очікуються складні погодні умови: різке зниження температури повітря до 19 – 25 градусів морозу та сильні снігопади по всій території України. Ситуація на дорогах буде ускладненою через ожеледицю і налипання моркрого снігу.

🚧 За необхідності, рух на дорогах державного значення може бути обмежений або перекритий. Перш за все це стосується автошляхів:

🔹 М-05 Київ-Одеса
🔹 М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине
🔹 М-13 Кропивницький-Платонове
🔹 М-22 Полтава-Олександрія
🔹 Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь
🔹 Н-11 Дніпро-Миколаїв
🔹 Н-24 Благовіщенське-Миколаїв
🔹Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та інших основних маршрутів, в залежності від погоди.

📲 Дізнатися актуальну інформацію щодо стану автомобільних доріг можна вже зараз за телефоном цілодобової гарячої лінії Штабу: +38 067 400 60 80

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах звертайтеся за номерами: 101, 102 та 103.

⚠️ Закликаємо водіїв найближчими днями утриматися від поїздок, особливо на далекі відстані. Якщо відкласти поїздку неможливо, візьміть із собою ланцюги протиковзання на колеса, додаткове пальне, термоковдру, заряджений павербанк та термос із чаєм.

🚚 Водіям великогабаритного транспорту варто користуватися майданчиками для відстою, розташованими вздовж державних доріг.

📢 Для того, аби не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху, а також не створювати додаткового навантаження на роботу екстрених служб, наполегливо просимо без критичної потреби не виїжджати з дому!

Слідкуйте за подальшою інформацією.

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України
ДСНС України
Національна поліція України
Автомобільні дороги України
Укртрансбезпека
Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України - АсМАП України
Mustafa Nayyem
Руслан Кравченко - голова Київської ОДА
Київська обласна державна адміністрація Чернігівська ОДА Черкаська обласна державна адміністрація Одеська обласна державна адміністрація Сумська обласна військова адміністрація Полтавська обласна державна адміністрація Кіровоградська обласна державна адміністрація Миколаївська обласна державна адміністрація Харківська обласна військова адміністрація Дніпропетровська обласна державна адміністрація Херсонська обласна державна адміністрація Запорізька обласна державна адміністрація / Юрій Малашко
Категорія : Україна


Залишити Коментар