В Україні посилили мобілізацію: поквартирних обходів стало більше

грудня 19 / 2023
В Україні посилили мобілізацію: поквартирних обходів стало більше
У Полтаві посилили мобілізаційні заходи. Працівники ТЦК разом із представниками міської ради розпочали у місті поквартирний обхід військовозобов’язаних.

Про це розповіла в.о. міського голови Катерина Ямщикова, яка нещодавно підписала розпорядження щодо графіків роботи відповідних робочих груп.

Про це повідомляє ТСН.

“Всі ці рішення виникають у зв’язку з відповідними листами, які надходять з військової адміністрації або ТЦК. До нас було відповідне звернення, яке стосується необхідності посилення мобілізаційних заходів. Як і в більшості територіальних громад, у нас відбуваються постійні планові наради, які стосуються і таких показників. Планова робота триває постійно”, пояснила Ямщикова.

За словами очільниці Полтави, вона відкрито комунікує з громадою на тему мобілізації, бо вважає, що таким чином у цьому процесі з’явиться позитив.

“Хтось каже, що це непопулярне рішення. Але я так не вважаю. Тут недоречно вмикати тему політики. Коли у країні війна – це (мобілізація) той процес, який має безперервно відбуватися”, вважає чиновниця.


Ямщикова зазначила, що під час поквартирних обходів “вибивати двері нікому не будуть”.

“Дуже важливо, щоб цією темою не маніпулювали у громаді. У нас звичайний толерантний обхід. Там, де відчиняють – уточнюють дані, видають повістку. Якщо ніхто не відчиняє двері, якщо у квартирі нікого немає, то повістку залишають у дверях, сподіваючись на совість громадян. Всі діють у рамках законодавства, йде посилення оповіщення. Треба розуміти, що ці повістки видаються з метою уточнення даних”, – розповіла Ямщикова.
Категорія : Україна


Залишити Коментар