Чому потрібно займатися сексом щодня: 8 причин, які вас переконають

вересня 16 / 2023

Секс є важливою складовою гармонійних стосунків, покращує фізичний та емоційний стан, адже під час заняття коханням виділяються гормони щастя. У сучасному світі ми живемо у надзвичайно шаленому ритмі, коли часто на особисте життя не залишається часу.
Для зняття стресу
Вже понад півтора року всі українці живуть у постійному стресі, а секс – це чудове заспокійливе. Під час заняття сексом виділяються гормони задоволення, які покращують самопочуття, знижують навантаження на нервову систему.

Для ідеальної фігури
30 хвилин активного сексу – мінус 200 кілокалорій. Ця цифра буде ще більшою, якщо під час статевого акту досягнули оргазму. У такому випадку заняття сексом можна порівняти з 15-хвилинною пробіжкою. Чудова альтернатива, чи не так?

Для зміцнення імунітету
Регулярний секс сприяє виробленню антитіл, які захищають організм від застуд та інфекцій. В осінній період, коли погода змінюється, люди часто хворіють, такий метод профілактики є надзвичайно корисним.

Для зближення партнерів
Звісно, що під час заняття коханням партнери зближуються, однак важливо розуміти, що це зближення не є короткотривалим. Навпаки, воно допомагає почуватися комфортніше поза спальнею.

Секс – це прекрасна можливість дослідити нові грані стосунків та краще пізнати себе і партнера. Щоб ці експерименти були безпечними, використовуйте презервативи Durex®, які протестовані електронікою та пройшли випробування на якість.

Жоден із засобів контрацепції не гарантує 100% захист від вагітності та ЗПСШ. *Реклама медичного виробу. Презервативи латексні з силіконовою змазкою DUREX® Invisible (ультратонкі), 3 шт. та 12 шт. Сертифікати відповідності № UA.TR.098.0007-15. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем.Для зменшення больових відчуттів
Як ми вже зазначали, під час заняття сексом виробляються ендорфіни, що допомагають зменшувати неприємні відчуття. Зокрема, є корисними при зубному болі та симптомах ПМС.

Для здоров'я серця
Секс активізує кровообіг, завдяки чому зміцнюються стінки судин, серцеві клапани. Це зменшує ризик розвитку серцево-судинних хвороб.

Для зниження ризику раку простати
Чоловіки, які мають 13 – 20 сім'явипорскувань на місяць, знижують ризик раку простати на 14%. Якщо ця кількість зростає хоча б до 21, то ризик захворювання зменшується на 33%. Що вкотре доводить – секс покращує фізичне здоров'я.

Для м'язів тазового дна
Дівчата часто користуються вправами Кегеля – стискання та розслаблення м'язів, які допомагають підтримувати м'язи тазового дна у формі. Зазвичай їх виконують наодинці, однак можна спробувати зробити це під час статевого акту. Так не лише посилите задоволення партнера, а й зменшите ризик нетримання у зрілому віці.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Категорія : Україна


Залишити Коментар