Заборона виїзду чоловіків за кордон шкодить державі

листопада 01 / 2022

Заборона на виїзд - це фактично і заборона підтримувати ЗСУ, бо громадяни без роботи і засобів для існування точно не можуть підтримувати армію, вважає Георгій Мазурашу.
Заборона на виїзд - це фактично і заборона підтримувати ЗСУ, бо громадяни без роботи і засобів для існування точно не можуть підтримувати армію, вважає Георгій Мазурашу.
СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТПозашляховики 2021 року випуску майже роздають: дивіться ціни
RTBS Offer

Вважаєте, що зубні імпланти дорогі? Подумайте ще раз! Див. ціни
RTBS Offer
Нардеп з Буковини Георгій Мазурашу вкотре виступив із заявою про те, що заборона виїзду за кордон чоловікам від 18 до 60 років не лише суперечить Конституції (щонайменше, ст. 24, яку не можна порушувати навіть в умовах воєнного стану), а й дуже шкодить і громадянам, і економіці, і залежній від неї обороноздатності, і країні в цілому.

Про це народний депутат написав на своїй сторінці у Facebook, пише Чернівецький промінь.

"Екс-колега по фракції, нині віце-прем‘єрка Ірина Верещук прагматично порадила співгромадянам, які перебувають за кордоном, поки що не повертатися в Україну (принаймні до весни), адже ми і так маємо вже серйозні проблеми з електропостачанням (і не лише), а ситуація прогнозовано поки що лише погіршуватиметься… І що заважає розвинути цю мудру тезу віце-прем‘єрки і, нарешті, виправити ту грубу помилку та й скасувати ту антиконституційну заборону на виїзд?! Чи, може, той інсайд був правдивим і цю позицію справді нам нав‘язали «насяльніка», яких ми із зрозумілих причин мусимо слухатись?.. Чи, може, ми справді, як держава, маємо наших співгромадян «за рабів»? Або, може, розглядаємо громадян в якості «заручників»?", - заявляє обранець.

Мазурашу зазначає, що не вірить, що президент Зеленський може підтримувати таке… Швидше, десь в оточенні є якісь приховані вороги, які такими рішеннями, як про заборону на виїзд, сприяють ворогам у справі знищення України і Українського народу.

"Я представник владної команди. Але я не вважаю, що ми маємо перебирати на себе «функції Бога» і вирішувати за людей, кому де жити, куди їхати, або не їхати, де навчатися, вказувати «як саме любити Батьківщину», як саме сприяти Обороні, як саме, або підтримувати чи не підтримувати ЗСУ (а заборона на виїзд - це фактично і заборона підтримувати ЗСУ, бо громадяни без роботи і засобів для існування точно не можуть підтримувати ЗСУ, навіть коли дуже хочуть", - йдеться у повідомленні.

Нардеп вважає, що кожна адекватна людина розуміє, що закривши кордон і ганебно ганяючись з повістками «за всіма підряд» ми не зробимо воїна з жодного з тих, які з різних причин не можуть, або не хочуть воювати. Натомість цим ми заганяємо економіку і країну в ще глибшу кризу і позбавляємо ЗСУ такої необхідної додаткової допомоги.
Категорія : Україна


Залишити Коментар