Екс-прокурор України представився багатодітним батьком, щоб втекти з країни через Закарпаття

березня 15 / 2022


Про це повідомив народний депутат від "Слуги народу"Макс Бужанський.

"Життя прекрасне і дивовижне. І іноді вона дає шанс стати героєм. Останній шанс. Саме такий шанс отримав тільки що екс-генеральний прокурор Рябошапка, залишений нами 2,5 години тому в момент безстрашної втечі з Батьківщини через КПП Косино. Відчайдушний Захисник Вітчизни, як ми вже писали раніше, представився не тільки Рябошапкою, а й батьком трьох дітей. І це давало йому підставу бігти в жіночій сукні як Керенський покинути Україну", - повідомив нардеп.

За його словами, "Рябошапка не зміг пред'явити дітей, яких кудись супроводжував за кордон, і показати хоч якийсь документ, що підтверджує, що він їх батько, або хоча б мати". При цьому він вказав, що прикордонники дві години перевіряли екс-прокурора, після чого прийняли рішення заборонити йому перетин кордону.

"Тому що Україна своїх не кидає, друзі!!! Що ж, мабуть доведеться перекваліфікувати назад в управдоми. ДО РЕЧІ, призовний вік дозволяє Руслану Георгійовичу командувати десантно-штурмовою бригадою хоч завтра! Присвячую цей вечір всім справжнім прокурорам, гарного вам настрою, друзі!!"- підсумував Бужанський.
Категорія : Україна


Залишити Коментар