«Трупи валяються, як сміття» — показали жахливі кадри з моргу (ФОТО 18+)

червня 11 / 2021

У мережі поширили фото з харківського моргу в центрі міста. Кадри жахають. На них видно, що тіла лежать абияк, іноді просто на підлозі. А в закладі панує антисанітарія й безлад. Кадри з моргу виклали в Telegram Х* Харків. Анонім, який є працівником моргу та експертом, звинувачує в тому, що відбувається в моргу, його керівництво.

Не рекомендуємо дивитися людям зі слабкою психікою!

«Ті жахи, які відбуваються в Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи, складно уявити в XXI столітті, і що таке взагалі можливо: трупи валяються, як сміття, повна антисанітарія приміщень тут є нормою. І це хворі на ковід, СНІД, гепатит. Зауважте — у центрі Харкова, на Дмитрівській», — підписали повідомлення автори.

2 квітня цього року в Харкові відбулося заслуховування звіту очільника КЗ ОЗ «Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи» Юрія Кравченка за 2016-2021 роки роботи. Про це повідомляє Depo.Харків.

Під час обговорення звіту працівники зазначали, що колектив працює в аварійних приміщеннях, у бюро дефіцит кадрів, отримують мінімальну зарплатню. Але ж своїм коштом купують витратні матеріали. Керівництво бюро працівниками підтвердило слова працівників, але пояснити, чому ці проблеми не усувають, пояснити не змогло.

Керівництво моргу тоді визнало, що всі приміщення п’яти будівель Бюро на Дмитрівській — в аварійному стані. Через брак коштів працівники не мають можливості виїхати на місця огляду у складі слідчих груп. Водночас адміністрація натякнула, що може бути й гірше, тож нема на що скаржитися.

«Обласна рада має інформацію про діяльність установи. І ця інформація, на жаль, нас не радує. За 14 років, які Юрій Миколайович керує установою, громада регіону не побачила змін на краще й результатів. Після ознайомлення з документацією, наданою керівництвом, констатуємо небажання змінити щось. Можна було придбати нове обладнання, переїхати в нову будівлю, поліпшити умови праці фахівців. Натомість керівник Бюро жодного разу не звернувся до обласної ради щодо цього», — зазначив під час обговорення звіту перший заступник голови облради Альберт Кононенко.

Він додав, що за його даними, жителі області після звернень до Бюро пишуть скарги, в яких указують на жахливі умови, порушення санітарних норм, погане ставлення до відвідувачів і загалом суцільний безлад у Бюро.

Звіт начальника бюро у квітні цього року облрада схвалила.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар