Мама нагодувала дітей юшкою з грибів: 7-місячний хлопчик і 5-річна дівчинка померли в лікарні

травня 04 / 2021
Мама нагодувала дітей юшкою з грибів: 7-місячний хлопчик і 5-річна дівчинка померли в лікарні
Трагедія сталася у Чернігівській області - в селі Олександрівка Добрянської громади мати нагодувала чотирьох дітей супом з грибами. Унаслідок отруєння 5-річна дівчинка і 7-місячний хлопчик померли в лікарні.
Головний лікар Чернігівської дитячої обласної лікарні Олександр Карета повідомив, що у неділю, 2 травня, в реанімації померла 7-місячна дитина, яка отруїлася грибами, пише "Суспільне". За його словами, маленький Віктор помер від того, що токсини отруїли його організм, унаслідок чого припинили працювати внутрішні органи.
Хлопчика до лікарні доставили у комі. З 27 квітня малюк перебував у важкому стані на ШВЛ.
Повідомляється, що вранці 30 квітня в реанімації обласної дитячої лікарні померла 5-річна Аліна, у дівчинки відмовили внутрішні органи.
Дітям стало зле 26 квітня після того, як мати нагодувала їх супом з першими весняними грибами, які дорослі зібрали в лісі поруч з будинком. 27 квітня двох дітей - 7-місячного Віктора і 5-річну Аліну - доставили без свідомості до лікарні.
Симптоми отруєння - слабкість і блювота — спочатку проявилися у новонародженого. Потім вночі стало погано його сестричці, а вранці — і ще двом дітям. Усього в сім'ї було п'ятеро дітей.
"Самих грибів діти не їли, їли картоплю і суп з картоплі. Я навіть уявити собі не могла, що таке може трапитися, ми не вперше їмо. Було все нормально до цього випадку", - запевняє мама дітей Євгенія Алексєєнко.
Старшого хлопчика, який живе з бабусею і грибну юшку не їв, соцслужби тимчасово вилучили з родини.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар