Восени на Україну чекає нова потужна хвиля COVID-19, – інфекціоніст

квітня 15 / 2021
Восени на Україну чекає нова потужна хвиля COVID-19, – інфекціоніст

Найближчої осені в Україні може спалахнути ще одна потужна хвиля коронавірусу. Зупинити її вдасться лише за допомогою масової вакцинації населення.

Такий прогноз у коментарі OBOZREVATEL озвучив лікар-інфекціоніст, викладач школи охорони здоров’я НаУКМА Володимир Курпіта.

«На наступну хвилю можна очікувати, починаючи з третього-четвертого тижня вересня в тому разі, якщо до того часу не налагодиться вакцинація», – попередив він.

На думку медика, нинішній жорсткий карантин (локдаун) у Києві та низці інших областей було запроваджено пізно. Це призвело до великої кількості летальних наслідків.

«Обмежувальні заходи є необхідними для контролю за респіраторними епідеміями. Проте їх запровадження, принаймні в місті Києві, було запізніле. Через це ми маємо велику кількість смертей, перевантаження системи охорони здоров’я», – зауважив Курпіта.

У цьому контексті він наголосив, що тепер найголовніше – якісно підготуватися до наступної хвилі, яка «найімовірніше, буде в нас восени і може бути така сама, як зараз». Зокрема, треба організувати масову вакцинацію населення від COVID-19.

«Я знаю, що всі чекають простих рішень, але просте рішення одне: це вакцинація. Її в Україні поки що немає», – нагадав лікар.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар