У Раді уточнили, в якому часовому поясі залишиться Україна

березня 04 / 2021
У Раді уточнили, в якому часовому поясі залишиться Україна

Україна залишиться в зимовому часі (UTC +2), якщо Верховна Рада встигне проголосувати відповідний законопроєкт №4201 загалом до 25 березня.

Як сказала на брифінгу в парламенті народна депутатка від фракції «Слуга народу», заступниця голови комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа, Україна повинна залишитися на зимовому часі.

«Це стандартний час, який у нас із 25 жовтня до 25 березня. Сподіваємося встигнути проголосувати загалом законопроєкт до 25 березня, і нам не потрібно буде переводити годинник уже 25 березня», – пояснила вона.

У прикінцевих положеннях законопроєкту зазначається, що в разі ухвалення він набуде чинності через три місяці після його офіційного опублікування в парламентській газеті «Голос України».

У зв’язку з цим Підласа зазначила, що якщо Рада не зможе ухвалити закон до 25 березня, то між першим і другим читанням нардепи передбачать поправку, згідно з якою в Україні «востаннє годинник буде переведено 25 жовтня».

«Якщо Рада встигне проголосувати законопроєкт до 25 березня 2021 року, то ми змінимо цю норму, і він набуде чинності відразу ж, і ми не будемо 25 березня переводити годинник. Якщо виникнуть будь-які труднощі й ми не будемо встигати проголосувати, то ми ще двічі переведемо годинники, але 25 жовтня – востаннє», – уточнила політикиня.

Нагадаємо, 3 березня у Верховній Раді 277 голосами підтримали в першому читанні законопроєкт, який скасовує обов’язковий сезонний перехід часу.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар