Аферисти «знімають з обліку» авто на єврономерах: як не стати жертвою шахраїв (ВІДЕО)

лютого 27 / 2021
Аферисти «знімають з обліку» авто на єврономерах: як не стати жертвою шахраїв (ВІДЕО)
Нагадаємо, що в Україні власникам автомобілів на іноземних номерах дозволять розмитнити їх за тисячу євро. Відповідний закон повинні розглянути народні депутати на засіданні Верховної Ради.

У мережі з’явилася велика кількість шахраїв, які займаються підробкою документів для зняття з обліку авто на єврономерах.

Про це повідомляє Олег Ярошевич, керівник «АвтоЄвроСіли» на сторінці у Facebook.

«Є багато компаній, які брали участь в розмитненні під час минулого сезону, тих, хто часто підробляв документи. Ці документи якимось чином проходили за домовленостями через митницю. Але сьогодні це буде в будь-якому випадку переслідуватися за законом. В першу чергу, переслідуватися будуть власники авто, як декларанти, які готували документи і передавали брокеру», – розповів Ярошевич.

Перевірку документів буде проводити митниця, яка швидко виявить підробку, а машина не буде знята з обліку.

«Такі компанії є в Харкові, Одесі, в Києві десятки компаній хочуть обдурити людей, даючи їм» порожні папірці», нібито знімаючи авто з обліку. Такі перегонщики просто на людях заробляють гроші», – зазначає Ярошевич.

Тому перш, ніж платити комусь гроші за документи, потрібно переконатися, що автомобіль дійсно знятий з обліку.

«Довідки друкуються просто на принтері. І це з урахуванням того, що багато авто просто не можна зняти з обліку без виїзду за кордон. Так йдуть справи, наприклад, в Чехії, Болгарії – треба обов’язково приїхати в сервісний центр. У нас в офісі вже десятки таких «знятих» з обліку автомобілів. Відповідні заяви будуть подані до правоохоронних органів, щоб перевірити діяльність таких компаній», – резюмував Ярошевич.


Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар