Українцям тричі завищили суми в платіжках за газ: як перевірити лічильник (ФОТО)

лютого 26 / 2021
Українцям тричі завищили суми в платіжках за газ: як перевірити лічильник (ФОТО)
Українцям заднім числом збільшили суми в платіжках через «температурні коефіцієнти». Перший раз – у тарифі на розподіл, другий раз – на цей же обсяг в оплаті за сам газ.

А втретє «температурні коефіцієнти» нараховувалися автоматично самими газовими лічильниками, які мають термокомпенсацію або так зване «директивне приведення» до стандартних умов.

Про це повідомляє видання ГазПравда.

«Люди не лише не розуміють, за що їм нараховували додаткові об’єми більше двох років. Частина споживачів виявляє, що їм ці додаткові обсяги нараховували тричі! І все це під видом «приведення до стандартних умов», – йдеться в матеріалі.

Щоб не заплатити зайвого, варто перевірити, чи встановлений у вас лічильник із термокомпенсацією або з «директивним приведенням» до стандартних умов. Якщо так – ви маєте право вимагати від облгазу компенсації переплат.

Якщо на лічильнику є позначки– «Тб=0 оС» чи «Тб=15 оС», або біля типорозміру є буква «Т», то ви власник такого лічильника. Якщо виявите, що маєте такого лічильника, перевірте свій особистий кабінет на сайті вашого облгазу. Там має бути десь такий запис «Лічильник з елементами температурної компенсації» або подібний.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар