У поїзді Ворохта-Київ речі пасажирів примерзли до вікон, а ліжко було мокре

січня 19 / 2021


Укрзалізниця потрапила в скандал через погані умови в поїзді.

Про це повідомила пасажирка поїзда Ворохта-Київ, яким вона поверталася до столиці з Івано-Франківської області у Telegram-каналі PavlovskyNews .

Під час поїздки з вікон текла вода. При цьому її інтенсивність була такої сили, що все ліжко українки було мокрим.“Вода з вікон текла струмком так, що вся постіль була мокра”, – поскаржилася жінка, згадуючи поїздку в поїзді.

Провідник поїзда запропонував їй ганчірку, щоб закрити “струмок” із вікна. За словами пасажирки, куртки і верхні речі, які висіли біля вікна, на ранок примерзли до вікон і їх довелося віддирати.

Варто відзначити, що Укрзалізниця постійно влипає в скандали. Так, нещодавно в поїзді “Інтерсіті” №746 більшість пасажирів знаходилися без масок, а у провідника маска надіта неправильно і нікого нічого не хвилює. Ніхто не робить зауважень і ігнорує грубі порушення карантинних норм, пише Західний кур’єр з посиланням на Рoliteka.

Пасажирка розповіла, що була просто шокована від побаченого, адже в вагоні перебувало не більше 20% людей в масках, а сам вагон повністю заповнений.

Жінка запитала у провідника, чому в поїзді ніхто не дотримується карантин і не дбає про запобіжні заходи, на що провідник їй відповів, що він повинен міряти тільки температуру.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар