Моторошне заняття школярки: дівчини з Дніпра фотографується з відрізаними головами домашніх тварин (фото 18+)

жовтня 23 / 2020
Моторошне заняття школярки: дівчини з Дніпра фотографується з відрізаними головами домашніх тварин (фото 18+)
З дівчиною працював психолог, але моторошні світлини продовжують з’являтися.
У Дніпрі школярка публікує на своїх сторінках у соцмережі фото з відрізаними головами домашніх тварин. Спочатку вона позувала з наколотою на ніж головою кота, потім курки.

Про це розповідають очевидці у соцмережах.

Дівчину на фото впізнали. Вона виявилася школяркою однієї з шкіл Дніпра. Очевидці говорять, що вже підіймали цю тему, і з дівчинкою та її батьками розмовляв психолог, але моторошні фото продовжують з’являтися і далі.

“Ми завытали до школи, інформація, що вона тут вчиться правдива, їй 15 років, вона вчиться у 9 класі, забита дитина, не особливо товариська. За неофіційною інформацією, вона кидалась на батьків з ножем, лежала на Ігрені в лікарні, батьки, ймовірно, в курсі, але нічого не роблять. Дівчинка пішла з однієї школи і перейшла в іншу, як нам сказали за “сімейними обставинами”. Сьогодні її не було в школі, вона вже була у відділенні поліції і давала свідчення, вона сказала, що голову кота вона вже знайшла відрубаною і вирішила з нею сфотографуватися, однокласникам вона сказала, що це опудало, людина яка її фотографувала, так само вже дала свідчення”, – розповідає авторка посту Дар’я Мєдвєдєва.

Дописувачі у соцмережі бурхливо відреагували на публікацію, більшість вважає, що дівчина має проблеми вдома та потребує допомоги психолога.

- Запитання, невже батьки зовсім не бачать, хто їх дочка ?!
- Мало того. Вона взагалі нічого не винесла з цієї історії. Ні похід в поліцію, ні “популярність”, про сім’ю мовчу, їм по фіг. Не знаю, що з такими робити. Нічого не пробиває. До неї навіть не дійшло, що вона зробила щось не те
- Багато маніяків починали з тварин…
Категорія : Україна


Залишити Коментар