"Слуги народу" висунули понад 30 тисяч кандидатів у всіх регіонах України, з них понад 40% — жінки

вересня 29 / 2020
"Слуги народу" висунули понад 30 тисяч кандидатів у всіх регіонах України, з них понад 40% — жінки
«Ми довго боролися за гендерні квоти у виборчому законодавстві, І тепер маємо відповідний результат у виборчих списках. Серед кандидатів у депутати — 41,3% жінок, серед кандидатів на посади голів міст та ОТГ — 30,7% жінок. Це люди, яких знають і поважають на місцях», — сказав він.
За словами голови партії, «Слуга Народу» висунула 73% від максимально можливої кількості кандидатів. Загалом у депутати 1087 місцевих рад балотуватиметься 31527 кандидатів. В обласні ради — 1583, районні — 5268, міські — 10340, сільські — 6766 й селищні — 7570. За право очолити міста, селища й села поборються 952 кандидати від «Слуги Народу». З них 280 — претендують на посади міських голів, 313 — селищних, 359 — сільських.
Майже третина від загальної кількості висуванців — молодь, тобто кандидати віком від 18 до 35 років. 58,51% мають 36-55 років, 12% — 56 років і старше. Серед кандидатів на посаду міських голів й голів ОТГ кожен п‘ятий — до 35 років, 36-55-річних — 68,42%, 56 років і старше — 10,5%.
«Ми впевнені, що молодь має відігравати більшу роль у політиці, зокрема й у місцевому самоврядуванні. Адже молодь — це адвокат майбутнього. І в неї має бути гідне представництво у владі. Більше того: це — наша надія на нову владу. Саме цих людей, якщо вони проявлять себе на місцевому рівні, ми просуватимемо далі, на регіональний і національний рівні», — запевнив Олександр Корнієнко.
Кандидати від «Слуги Народу» — професійні люди, які мають здобутки у своїх сферах, яких знають і поважають на містах. Серед них 18,5% освітян, 16% громадських діячів, 10,9% підприємців, 9,4% юристів, 9,2% медиків, 9,2% управлінців, 8,9% держслужбовців, 8,1% економістів і 8% — робітників.
«Це люди, здатні адекватно представляти громаду, бо знають її проблеми не з вікна персонального авто, але з реального життя. Це люди, які поруч. Наші сусіди, наші друзі. Їх можна зустріти в школі, де навчаються ваші діти. У лікарні, куди ходите за медичною допомогою. У громадській організації, куди приносите теплі речі, щоб допомогти бідним», — сказав Корнієнко.
Він додав, що перемога партії на місцевих виборах дозволить продовжити на місцях реформи, які партія розпочала на рівні держави, реалізуючи важливі для громад проєкти.
«Партія «Слуга Народу» має всі підстави для перемоги на місцевих виборах. У нас є чітка стратегія розвитку для кожного регіону. І команди, які втілюватимуть ці стратегії. Ми пропонуємо реальну децентралізацію, пропонуємо місцеву владу, близьку до людей. Але справжня перемога для нас — це не кількість депутатів і мерів міст, а втілення позитивних змін. Позитивні зміни на місцях — це нокаут для старої системи, для старої політики. Власне, задля цього ми й прийшли до влади», — сказав голова партії.
Нагадуємо, 24 вересня був останній день подання документів до тервиборчкомів для реєстрації кандидатів у депутати, а також на посади голів територіальних громад. Від 25 вересня до 24 жовтня триватиме виборча кампанія на місцях. Чергові вибори депутатів місцевих рад і голів територіальних громад відбудуться 25 жовтня.
Категорія : Україна


Залишити Коментар