Україна готова до опалювального сезону на 90% - антикризовий енергоштаб

вересня 18 / 2020
Україна готова до опалювального сезону на 90% - антикризовий енергоштаб
Шмигаль доручив головам ОДА, міністерствам, Фонду держмайна та "Нафтогазу України" оперативно розв'язати питання з проблемними ТЕЦ.

Станом на 18 вересня Україна готова до осінньо-зимового опалювального сезону на 90%, а запаси палива на ТЕС і ТЕЦ стабільно високі.

Як повідомляє прес-служба уряду, про це прем'єр-міністру Денису Шмигалю доповіли на засіданні антикризового енергетичного штабу, в рамках якого обговорювалися питання готовності теплопостачальних організацій до опалювального сезону.

"Всі українські сім'ї, дитячі садки, школи та лікарні взимку мають бути забезпечені теплом. У нас є для цього всі умови. Сьогодні ми бачимо стабільно високі запаси палива на ТЕС і ТЕЦ, маємо рекордні запаси газу", - зазначив Шмигаль.
Прем'єр-міністр доручив головам ОДА, Міністерству розвитку громад і територій, Міністерству енергетики, Фонду державного майна та НАК "Нафтогаз України" оперативно розв'язати питання з проблемними ТЕЦ. За підсумками засідання Шмигаль також доручив керівникам обласних держадміністрацій щотижня проводити наради з підготовки до опалювального сезону і доповідати про їх результати Міністерству енергетики.
Категорія : Україна


Залишити Коментар