Найнещасливіші жіночі імена - краще не називати так дівчаток

вересня 18 / 2020
А Ваше ім'я потрапило в цей перелік?

Далеко не всі імена можна назвати щасливими. Є п'ять жіночих імен, які відштовхують від своєї власниці фортуну і притягують проблеми, інформує Ukr.Media.
Найнещасливіші жіночі імена - краще не називати так дівчаток

Енергетика імені вирішує все. Залежить вона від сенсу і походження імені, від його краси і поширеності. Після тривалого аналізу фахівці в області іменології та біоенергетики змогли прийти до спільної думки про те, якими іменами краще не називати дівчаток. Більшість імен, які аналізувалися, популярні і широко поширені. Фахівці не зачіпали рідкісні імена, адже це псує об'єктивність статистики.

Надія

Надія надмірно часто покладається на удачу, навіть якщо її просто немає. Надія тоне у своїх очікуваннях, сумнівах і має дуже високу самооцінку, яка затуманює розум.

Якщо ви назвете свою дочку Надією, то ім'я принесе в її життя цим якусь невизначеність, сумбур, хаос. Більш того, нумерологічний аналіз імені показує, що Надія - це ім'я без яскраво вираженого талісмана у вигляді числа. Багато хто стверджує, що число-талісман для цього імені - 5 або 3, але це так лише частково. 3, 5, 7 і 9 ділять між собою за право називатися кращим числом для Надії.

Людмила

Це ім'я досить невдало поєднується з багатьма Знаками Зодіаку. Найкращі Знаки для імені Людмила - Терези, Телець і Риби. Але і приналежність до цих Знаків не подарує Людмилі особливої сили, незважаючи на найкращу сумісність.

У Людмили майже немає шансів на безхмарне життя, їй доводиться постійно чіплятися за якісь соломинки. Це ім'я входить у топ-5 невдалих імен, тому що Людмила дуже важко розлучається з тим, що їй належить. Дівчата і жінки з таким ім'ям не можуть відпускати минуле і рухатися вперед. Вони замкнені десь між реальністю і мріями.

Віра

Це ім'я внесено в перелік найбільш нещасливих, тому що його зміст цілком очевидний. Багато хто думають, що це ім'я дарує віру в світле майбутнє, проте це не так: вона забирає удачу. Дівчина або жінка з таким ім'ям дуже просто ставиться до свого життя. Легковажність - ворог в сучасному світі.

Віра - нещасливе ім'я, тому що у нього ніби і немає повної версії. Фахівці стверджують, що наявність різних форм імені дарує людині захист від привороту і проблем. У Віри такого захисту немає. Вірі складно йти по життю в самоті, а розбиратися в людях власниці такого імені не вміють. Це не означає, що щасливих Вір не буває, просто досягти щастя Вірі завжди дуже складно.

Ірина

Це ім'я проблемне, бо дівчата, що володіють таким ім'ям, неймовірно самостійні. У цьому імені переважає саме чоловіча енергетика. Чоловікам дуже важко усвідомлювати, що вони меркнуть в тіні Ірини.

Це ім'я входить у п'ятірку найбільш невдалих, тому що знайти другу половинку Ірині, мабуть, найважче. Це не означає, що у всіх інших сферах їй теж не щастить, але любов - це фундамент щастя. Вирішити цю проблему досить важко, тому що енергетичні хвилі Ірини дуже погано гармонують з чоловічими іменами. Ірина може лише змагатися у відносинах, але шукати компроміси вона не вміє.

Олександра

Парні жіночі імена, такі як Євгенія, Олександра, Валерія, є не надто вдалими. Чоловіча енергетика заважає дамам знаходити себе в суспільстві і в житті в цілому. Любовна удача відвертається від них майже завжди. Олександра - не виняток. Це найяскравіші представниці такого типу. Олександрі важко протистояти чоловічому началу в собі, тому вона дуже конфліктна і не може йти на вчинки.

Олександри часто вибирають замість сімейного життя кар'єру. Ужитися з власницею цього імені завжди важко, особливо якщо чоловік закоханий. За своїм проблемам Олександра дуже схожа з Іриною, тому дружба між носіями цих імен допоможе жінкам зрозуміти свої вади.

Ім'я - це талісман, з яким людина йде по життю. Щоб уберегти вашу дочку від проблем, дайте їй два імені, одне з яких знатимуть лише найблизькіші люди, а інше знатимуть ще й всі інші.
Категорія : Україна


Залишити Коментар