У масках та зі своїми ручками: як проходитимуть місцеві вибори в умовах епідемії?

вересня 17 / 2020
У масках та зі своїми ручками: як проходитимуть місцеві вибори в умовах епідемії?

Кабінет міністрів затвердив протиепідемічні заходи під час проведення місцевих виборів в умовах епідемії коронавірусу.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Для виборців

На вході до дільниці виборців мають опитати про симптоми респіраторних захворювань та виміряти температуру. На вході повинен стояти антисептик.

У приміщення повинна бути розмітка для дотримання дистанції не менше ніж 1 метр. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені.

Рекомендується одночасне перебування на дільниці не більше трьох виборців на один стіл для видачі бюлетенів. Також виборці мають у приміщенні бути у захисних масках, але комісія може попросити їх зняти для підтвердження особи.

На виборці дільниці просять не брати дітей та користуватися власною ручкою.

Для виборчої комісіїСтільці, столи та інші меблі комісії повинні бути з матеріалів, які можна продезінфікувати. Забороняється використовувати тканину на столах.

Члени комісії також мають дотримуватися дистанції та сидіти не менше ніж 1 метр один від одного або застосовувати прозорі екрани.

Не менше, ніж один раз на 2 години потрібно дезінфікувати дверні ручки, поручні, сидіння, а кожні 4 години — робити вологе прибирання приміщення. Виборчі скриньки теж потрібно дезінфікувати, але так, щоб речовина не потрапила всередину скриньки.

Усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські також мають бути в захисних масках.

А якщо я на самоізоляції?

Ви можете проголосувати за місцем, де ви проходите самоізоляцію. Для цього потрібно не пізніше 20:00 останньої п’ятниці перед днем виборів (це 23 жовтня) подати заяву з довідкою про стан здоров’я/перебування на самоізоляції.

У день голосування такі виборці мають самостійно показати документ, який підтверджує особу, членам комісії, не передаючи документ іншим.

Члени комісії мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. І після кожного відвідування проводити утилізацію засобів захисту.


Категорія : Україна


Залишити Коментар