Запідозрили коронавірус: учителі та учні зацькували 8-класника

вересня 09 / 2020
Запідозрили коронавірус: учителі та учні зацькували 8-класника

Полтаві учня 8 класу зацькували однолітки та вчителі у школі.

Вони запідозрили у нього коронавірус. Про це повідомила в соцмережі мати дитини Ольга Коваленко.

Жінка розповіла, що її син навчається в гімназії №33.

Дитина має алергію на антисептики та маски.

«У школі змушують носити маски і користуватися антисептиком. Через це у дитини з’являється висип, він непритомніє і задихається, бо в нього алергія на це. Він ледве це терпить. В результаті у четвер не дійшов зі школи додому, впав на дорозі. У п’ятницю я вирішила його залишити вдома. У понеділок прийшов до школи і знову йому стало зле, його відправили в медпункт, закрили, виміряли температуру і сказали, що у нього починається коронавірусна хвороба», — розповідає мати хлопчика.Вона говорить, що повідомила медсестрі, що у дитини алергія. І пояснила їй, що вона не лікар, щоб ставити діагноз — коронавірус.

«Прийшов завуч, налаштував дітей проти сина, сказав, щоб всі від нього відійшли, бо він у зоні ризику. Моя дитина взагалі злякалася. Потім сказав йому дослівно: «Іди вже звідси». Як так? Що за булінг? Дитина додому прийшла в істериці. Вдома переміряли температуру. Все у нормі — 36,2; 36.4. Сказав, почувається добре. Увечері я переговорила з класним керівником і сказала, що дитина абсолютно здорова, йому не можна одягати маски, оскільки важко дихати. 8 вересня син пішов до школи, зміряли температуру, сказали все добре, але у школу не пустили», — розповідає мати.

Жінка обурена тим, що її сина не пустили до навчального закладу, а адміністрація школи не реагує.

«Як так може директор школи обмежити права дитини в отриманні знань? Дитина прийшла додому знову зі сльозами. Каже, я боюся, що зі мною ніхто не буде розмовляти. Психіка сина на межі», — поскаржилася мати хлопчика.

Думки користувачів у соцмережі розділилася. Одні стали на бік матері, тому що кожна дитина має право на освіту. Інші стверджують, що є певні вимоги, яких треба дотримуватися, тож краще перевести дитину на домашнє навчання.


Категорія : Україна


Залишити Коментар