Учнів треба перевести на дистанційне навчання, – інфекціоністка про можливий спалах коронавірусу

вересня 06 / 2020
Учнів треба перевести на дистанційне навчання, – інфекціоністка про можливий спалах коронавірусу
В Україні вже декілька шкіл закрилися через коронавірус. Тому всіх учнів варто перевести на дистанційне навчання, щоб запобігти перебігу стрімкого захворювання.

Про це заявила лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська у ефірі "Право на владу", передає 24 канал.

До теми Коронавірус в школах: по Україні за перші дні навчання стрімко закриваються заклади освіти

За її словами, зараз в Україні щодня збільшується кількість хворих на COVID-19, тому потрібно вжити відповідних заходів.

Творче мислення: як розвинути креативність у дитини – підбірка порад та ігорТворче мислення: як розвинути креативність у дитини – підбірка порад та ігор

Хоча інфекціоністка вважає, що країна перебуває лише на початку другої хвилі, тому діти мають навчатися онлайн.

"Я із самого початку була за дистанційне навчання. Наразі ми тільки на початку цього зростання. Всі мають розуміти, що зараз неможливо покласти в стаціонар хворого з групи ризику. Якщо цього не будуть дотримуватися, готуйтесь до того, що всі залишаться на домашньому лікуванні", – додала Голубовська.

До слова, станом на 4 вересня в Україні лабораторії підтвердили загалом 130 951 випадок інфікування COVID-19, за останню добу – 2 723 нових хворих.

Окрім того, 2 вересня Україна посіла друге місце в Європі за кількістю нових смертей від COVID-19 після Росії, а четверте – за кількістю нових випадків захворювання.

Категорія : Україна


Залишити Коментар