Бив, душив, хотів 2 години сексу: серійний злочинець затягнув дівчину в монастир і почав гвалтувати

серпня 19 / 2020
Бив, душив, хотів 2 години сексу: серійний злочинець затягнув дівчину в монастир і почав гвалтувати

У Києві біля монастиря дівчина загубила сумку з документами. На оголошення про пошук пропажі відгукнувся чоловік. Вони сходили пообідати в трапезну Свято-Троїцького монастиря, а потім насильник напав на дівчину.Про це пише OBOZREVATEL із посиланням на власні джерела.

ФАТАЛЬНА ПРОПАЖА
19-річна дівчина ще наприкінці липня на території монастиря виявила пропажу своєї сумки, в якій було майже півтори тисячі гривень, банківські картки, документи та ключі.

Свято-Троїцький монастир (Китаївська пустинь) розташований у Голосіївському районі Києва
Дівчина розклеїла оголошення про пропажу, а 7 серпня їй зателефонував невідомий чоловік і повідомив, що знайшов на смітнику її сумку.

Вони домовилися про зустріч біля монастиря, при цьому чоловік заявив, що хоче отримати винагороду за повернення сумки. На запитання, яке саме, відповів: дві години любові. Дівчина категорично відмовила.

Дівчина розклеїла оголошення про зникнення сумки з документами на вулиці Китаївській
10 серпня чоловік знову зателефонував і пообіцяв усе повернути. Судячи з усього, дівчина вважала вимогу “винагороди” під час попередньої розмови просто невдалим жартом.

У всякому разі цього ж дня, близько 12-ї години, вона зустрілася з чоловіком біля Свято-Троїцького монастиря.

На території монастиря увійшов у довіру
Вони разом вирушили в трапезну, поки їли – розмовляли. Чоловік розповів, що працює в пункті приймання металобрухту.

Територія Свято-Троїцького монастиря
Потім він повів дівчину до місця, де нібито знайшов її сумку, а після цього дістав із рюкзака її речі та віддав.

Коли дівчина перевірила вміст сумки, то звернула увагу, що не вистачає зв’язки ключів, та запропонувала чоловікові пошукати їх – може, кудись випали.

По дорозі від монастиря насильник вів жертву до схрону
Уже через кілька хвилин злочинець накинувся на неї, почав кричати, що хоче сексу. Дівчина чинила опір – виривалася та кликала на допомогу.

Щоб ніхто не почув, злочинець однією рукою став стискати її горло, а другою – закривати рот.

Підозрюваний на місці злочину з правоохоронцями.
Від зґвалтування дівчину врятувала випадкова перехожа: насильник злякався свідка й відпустив жертву.

Перелякана дівчина побігла до свого велосипеда, а потім звернулася в поліцію.

ЖИТТЯ ПО ПОХИЛІЙ
Як повідомили в поліції Києва, за прикметами оперативники встановили особу й розшукали підозрюваного. Ним виявився киянин 1969 року народження, який не має постійного місця проживання.

Підозрюваний під час слідчого експерименту.
Раніше чоловік не раз притягувався до кримінальної відповідальності за різні злочини. Правоохоронці кажуть, що із 53 років життя за ґратами провів понад тридцять.

За інформацією джерел видання, чоловіка притягували до відповідальності, зокрема, за хуліганство і кілька розбійних нападів. Були великі терміни з конфіскацією майна.

Слідчим відділом Голосіївського управління поліції розпочато кримінальне провадження та оголошено фігуранту про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 152 (Незакінчений замах на зґвалтування) Кримінального кодексу України. Затриманому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Категорія : Україна


Залишити Коментар