Українців почали частіше госпіталізовувати з коронавірусом

серпня 15 / 2020
Українців почали частіше госпіталізовувати з коронавірусом
В Україні побільшало хворих на коронавірус, які мають важкий перебіг захворювання.

За минулу добу госпіталізували 333 хворих з коронавірусом. Зараз у медичних закладах на лікуванні перебуває 5 854 інфікованих. 15 липня на лікуванні перебувало 3 935 осіб, повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на брифінгу, передає «УНІАН».

«За місяць кількість людей, які одночасно лікуються в умовах стаціонару, становить плюс 1819. Ми бачимо різке зростання хворих на Covid-19 не тільки тих, які реєструємо щодня, а й тих, які мають важкий перебіг хвороби. Бо в лікарнях перебувають самі такі люди», — наголосив очільник МОЗ.

Показник завантаженості ліжок для хворих на Covid-19 в середньому становить 24%. Є ряд регіонів, де завантаженість вища за 50%.«Якщо брати ті регіони, де ми фіксуємо найбільшу кількість випадків захворюваності вже протягом тривалого часу, то Київ – завантаженість ліжок становить 52%, Івано-Франківська область – 48,8%, Львівська область – 52,8%, Чернівецька область – 52,4%. У нас є регіони, де ситуація набагато краща. Наприклад, Запорізька область – 3,6%», — прокоментував Степанов.

Зараз нарощуються потужності лікарняних закладів «другої хвилі».
Категорія : Україна


Залишити Коментар