У Львівській області блискавка через розетку влучила у жінку, яка перебувала у хаті

червня 30 / 2020
У Львівській області блискавка через розетку влучила у жінку, яка перебувала у хаті

На будинку не було встановлено громовідводу.

На Львівщині вдалося врятувати жінку, в яку влучила блискавка в її хаті. Непритомну спочатку самостійно реанімував чоловік, потім медики,.

37-річна Галина Герелей те, що вижила після влучання блискавки, називає дивом. Громовиця залишила слід на спині, який нагадує павутину з маленьких шрамів. Згадує, як різкий сильний біль пронизав  усе тіло.

"Я спиною сиділа до розетки, чую - вистріл в мене, і світло згасло. Дуже почало боліти, ноги відказувати. Чоловік викликав швидку і він мене до тями приводив", - розповідає Галина.Жінка сиділа на підлозі на килимі, навпроти були діти. Але громовиця їх не зачепила. Від розетки до Ярослави було близько трьох метрів. Нічого металевого, каже жінка, не мала на собі, і телефоном теж не користувалася. Всі електричні прилади повимикала, але вони згоріли.

"Повимикали телефони, телевізор. Розетка і диван стояв, і я плечами до розетки, але тільки на підлозі. Воно мене так вдарило, що аж розетку вирвало", - ділиться постраждала.

Сьогодні пані Ярослава почувається значно краще. Але залишатиметься під наглядом лікарів-кардіологів. Адже розряд блискавки насамперед вражає  серце.


Слід від блискавки Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/u-lvivskiy-oblasti-bliskavka-cherez-rozetku-vluchila-u-zhinku-yaka-perebuvala-u-hati-1575370.html?fbclid=IwAR2IAQ7JbkFd4mqmXGx0gAzMF0BbO5F1SNQxQ8hRuHr_WP-aeaXfwGmIP40
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...