Друга хвиля коронавірусу: вчені розповіли про нові симптоми, на які варто звернути увагу

червня 29 / 2020
Друга хвиля коронавірусу: вчені розповіли про нові симптоми, на які варто звернути увагу

У різних країнах, враховуючи Україну, зростає кількість заражених коронавірусом. З огляду на це, медики пояснили, на які перші ознаки хвороби варто звернути увагу
В Україні день у день повідомляють про зростання захворюваності людей на COVID-19.

Причому нові антирекорди зараження коронавірусом стосуються не лише нашої країни: на днях американський професор медицини заявив, що у США вже почалася друга хвиля епідемії коронавірусу.
Враховуючи це, медики та вчені знову взялися обговорювати симптоми COVID-19, які можуть бути найочевиднішим індикатором хвороби.

Наприклад, недавно фахівці з Центру з контролю та профілактики захворювань США (CDC) додали до списку потенційних симптомів COVID-19 нудоту та діарею.

«У людей з COVID-19 був широкий спектр симптомів — від найлегших до важкої форми протікання хвороби. Симптоми можуть з’явитися через 2?14 днів після впливу вірусу», — заявили в CDC.

У квітні 2020-го у СDC також визначили серед симптомів коронавірусу лихоманку, кашель, задишку, втому, головну біль, втрату смаку і хворе горло.

Нещодавно до цього списку додали «нежить або закладений ніс», що ускладнює виокремлення хвороби COVID-19 серед інших захворювань або звичайної застуди. Більш того, медики зі США заявили, що «цей список не покриває всі можливі симптоми коронавірусу».

Тому фахівці рекомендують звернутися за медичною допомогою навіть тим людям, у яких є затруднене дихання, біль або тяжість у грудях, постійна втома або синій відтінок губ/обличчя.

Що стосується головного болю — деякі медики також вважають, що нехарактерна постійна мігрень може бути ознакою COVID-19.

«У вас може бути жар, у вас може бути постійний кашель, і все це може бути причиною головного болю. Проте, головний біль при COVID-19 описується як дуже сильне відчуття здавлювання і зазвичай посилюється при кашлі і лихоманці», — говорить доктор Мерл Даймонд, президент і керуючий директор Чиказької клініки, яка спеціалізується на головному болю.

Вчені заявляють, що під час карантину ознаки мігрені можуть проявлятися у набагато більшої кількості людей, оскільки вони змушені змінити свій нормальний графік роботи і відпочинку, що негативно впливає на нервову систему.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...