Знайдено відповідь на запитання "Чому деякі жеруть і не товстіють?"

травня 29 / 2020
Знайдено відповідь на запитання "Чому деякі жеруть і не товстіють?"
Дослідникам вдалося виявити групу людей, які не товстіють незалежно від вживаної в їжу страв.
Дослідники відповіли на питання, яке багато разів задавали собі люди із зайвою вагою - "Чому деякі жеруть і не товстіють?". Про це повідомив журнал Cell, передають Патріоти України.

Колектив штатних дослідників вчених з Інституту молекулярної біотехнології при Австрійської академії наук (IMBA) з'ясував, що за худобу людини, швидше за все, відповідає певний ген.

"Більшість вчених вивчають ожиріння і генетику ожиріння. Ми просто змінили тактику і вивчили худобу, відкривши нову область досліджень", – цитує спеціалізований журнал Cell одного з керівника проекту, Джозефа Пеннінгера.

За його словами, дослідникам вдалося виявити групу людей, які не товстіють незалежно від вживаної в їжу страв. В них вченими й були знайдені загальні генетичні маркери.

Дослідники припускають, що за вроджену худобу відповідає мутація ALK-гена. Пригнічення його синтезу зазвичай і призводить до прискореного спалюванню жиру.

"ALK широко вивчався в контексті раку, але поза цим контекстом про біологічної ролі цього гена відомо мало", – розповів інший керівник проекту Майкл Ортхофер.

За його словами, довгі випробування на лабораторних тваринах і комах продемонстрували ? відключення ALK у гіпоталамусі (область мозку ? центральна точка координації метаболізму) призводить до спалювання жиру
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...