Як подорожувати після карантину: для туристів можуть ввести особливі документи

квітня 21 / 2020
Як подорожувати після карантину: для туристів можуть ввести особливі документи
Для подорожей по світу після закінчення пандемії коронавируса можуть знадобитися особливі документи, що доводять, що у туристів відсутня COVID-19.

Такий прогноз озвучили ряд туристичних організацій в Європі, а також деякі авіакомпанії Так, зокрема Мадридська асоціація готельєрів (AEHM) розглядає можливість введення сертифіката “Готелі без COVID-19” (COVID-19 Free Hotel), що гарантує, що ні гості, ні персонал не заражені.

На даний момент уявлення про практичне застосування такого документа відсутні. У Великобританії в свою чергу обговорюється застосування так званого “паспорта імунітету”, в якому буде міститися інформація про наявність антитіл до коронавірусу. І тільки при наявності такого документа можна буде перетнути кордони королівства.

Крім того, передбачається, що деякі заходи, які були прийняті низкою авіакомпаній і готельних мереж, триватимуть і після спаду пандемії. Наприклад, в авіакомпанії Emirates почали в обов’язковому порядку робити пасажирам аналіз крові, який за 10 хвилин показує наявність інфекції.

До того ж на цей момент багато країн вже мали досвід обмеження в’їзду в країну для мандрівників без довідок про стан здоров’я.
Категорія : Україна


Залишити Коментар