Скільки коштує лікування інфікованих коронавірусом

квітня 20 / 2020
Скільки коштує лікування інфікованих коронавірусом
Вартість лікування від коронавірусної інфекції в лікарнях України коштує від 300 до 10 тисяч гривень за пацієнта на добу.
Це залежить від стану хворого, сказала заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак в ефірі ТСН.
"Все залежить від стану пацієнта, від важкості перебігу захворювання, від тактики, яку обирає той чи інший лікар, та чи інша клініка, і від прихильності пацієнта до сприйняття того лікування, яке призначається. Насправді до 80% пацієнтів, які захворіли на коронавірус, не потребують стаціонарного лікування. 20-30% пацієнтів, які зараз в Україні госпіталізують, потребують інтенсивної терапії. Тому діапазон лікування залежить від цього. Приблизно від 300 до 10 тисяч гривень у день іде на лікування одного пацієнта в різних лікарнях в Україні", - сказала Микичак.
Фінансування стаціонарного лікування беруть на себе держава та меценати.
"Держава бере на себе лікування через медичну субвенцію. А вже за квітень це лікування буде профінансовано відповідним пакетом програми медичних гарантій Національної служби здоров'я України. Без сумніву, що до цього долучаються і місцеві бюджети, долучаються благодійні фонди, меценати, за що ми надзвичайно вдячні", - зазначила заступниця міністра.
Категорія : Україна


Залишити Коментар