Українських заробітчан працевлаштують вдома, багато вакансій вже через кілька тижнів

квітня 02 / 2020
Українських заробітчан працевлаштують вдома, багато вакансій вже через кілька тижнів
Тисячі українців вимушено повернулись із заробітків по всьому світу, тепер всі ці люди сидять по домівках без доходів і грошей.

Кабінет міністрів готує програму створення робочих місць для тих, хто в умовах пандемії коронавіруса повернувся в Україну або втратив роботу. Шмигаль розраховує, що робочі місця з’являться вже через кілька тижнів.

Про це на нараді у президента Володимира Зеленського заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє сайт президента. За його словами, уряд розробляє програму по створенню робочих місць для тих, хто приїхав з-за кордону або втратив роботу у зв’язку з поширенням коронавіруса.

“Ми плануємо створити багато робочих місць вже через кілька тижнів. Зокрема, нам потрібні люди для ремонту доріг, будівництва тротуарів, прибирання територій. Багато різних вакансій”, – зазначив Шмигаль. Але наскільки реальною виявиться ситуація із працевлаштуванням, поки не відомо.

Навряд чи люди, які пропрацювали на хороших посадах підуть працювати двірниками чи асфальтоукладачами. Хоча голод – не пан, якщо притиснуть, то в багатьох просто не залишиться виходу, як робити що завгодно.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...