Володимир Зеленський звернувся до українців (ВІДЕО)

березня 30 / 2020
Володимир Зеленський звернувся до українців (ВІДЕО)
Президент України Володимир Зеленський у неділю, 29 березня, записав нове відеозвернення до українців через пандемію COVID-19.

Відповідний ролик був опублікований в соцмережах глави держави.

Президент заявив, що кожен, хто повернеться в Україну, буде відправлений на 14-денну обсервацію.

«Повернення українців, які після 28 березня перетнуть наш кордон літаком, автобусом, потягом чи пішки, має бути максимально безпечним. Воно передбачатиме обов’язкову двотижневу обсервацію. Зараз ми готуємо список відповідних локацій. Ними, зокрема, можуть стати українські готелі, з якими вже досягнуто попередніх домовленостей», – сказав Зеленський.

Він також повідомив, що в «Борисполі» 29 березня приземлився другий літак із Китаю з майже 2 млн масок для українців, а також 300 тис. спеціальних респіраторів і 35 тис. захисних костюмів для лікарів, військових та поліцейських.

Очільник країни додав, що в ніч на 30 березня літак знову відправиться у КНР по наступну партію медичних товарів.

Крім того, прибуття 100 тис. високоточних ПЛР-тестів очікується окремою доставкою.


«Завтра має відбутися позачергове засідання Верховної Ради. Через коронавірус Україна фактично опинилася на роздоріжжі та має два шляхи. Перший – ухвалення двох життєво важливих законів. Після чого ми одержимо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше 10 мільярдів доларів. Це потрібно для стабілізації економіки та подолання кризи.

Другий шлях – провал цих законів. Після – занепад економіки й загроза дефолту. Останні тижні Офіс президента та Кабмін робили все, що від нас залежало. Ми домовилися про фінансову підтримку для України. Ми й уряд свій шлях обрали. Тепер – черга за народними депутатами», – сказав президент.

Український лідер додав, що по тому, чи проголосують народні депутати за закони про землю і банки, буде видно, вони «слуги народу або прислужники чужих інтересів».

Також Зеленський анонсував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» для навчання школярів під час карантину. Він стартує 6 квітня.

«У його рамках 40 педагогів із Києва стануть вчителями для всієї України», – сказав президент.
Категорія : Україна


Залишити Коментар