В Україні від коронавірусу померли 8 людей: перелік областей

березня 28 / 2020
В Україні від коронавірусу померли 8 людей: перелік областей

Станом на 28 березня в Україні коронавірус забрав життя 8 людей. У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що за останню добу зафіксували 3 летальних випадки.

Нові летальні випадки зафіксували в Івано-Франківській, Рівненській та Сумській областях, повідомили у Центрі громадського здоров'я.


Перелік летальних випадків від коронавірусу за областями:
Івано-Франківська область – 3 летальних випадків;
Рівненська область – 1 летальний;
Сумська область – 1 летальний;
Тернопільська область – 1 летальний;
Чернівецька область – 1 летальний;
Житомирська область – 1 летальний.
У більшості випадків хворі на коронавірус запізно звернулися до лікарів, або ж мали супутні хвороби.


Що відомо про жертв коронавірусу
Першою жертвою хвороби стала 71-річна жінка з Радомишля. На початку березня вона повернулася з Польщі. Хоча перші симптоми хвороби у неї проявилися ще 5 березня, вона контактувала з багатьма людьми, а 8 березня відвідувала місцеву церкву. 12 березня жінку госпіталізували із підтвердженим випадком коронавірусу. Наступного дня вона померла.
33-річна жінка, яка 16 березня померла у Чернівцях, хворіла на коронавірус, але причиною смерті стали інші супутні захворювання.
На Тернопільщині чоловік звернувся у поліклініку, зробив флюорографію, і лікар виписав йому антибіотик. На наступний день температура піднялася до 40 градусів, почалася нудота, розлад шлунку, і чоловік знову звернувся до лікаря, який призначив інші медикаменти. 21 березня у хворого почалася задишка, його стан погіршився. 25 березня чоловік помер.
27 березня померла жінка з Конотопського району, що на Сумщині. Її тест на коронавірус був позитивний. Згодом виявилося, що двоє людей, у яких позитивний тест на коронавірус, контактували з померлою. Це жителі Конотопського району, які перебувають на самоізоляції.
Мешканка села Тинне, що на Рівненщині, померла від коронавірусу. Вона шість днів хворіла вдома, а потім її госпіталізували до реанімації. Жінка захворіла 13 березня, а була госпіталізована до реанімації – 19 березня.
Жертвами в Івано-Франківській області стали одразу 3 людини: усі жінки. 23 березня в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні померла 65-річна жінка. Інша хвора з Івано-Франківської області займалась самолікуванням і надто пізно звернулась до лікарів. Третя жертва – була мешканкою Надвірнянського району, її також не вдалося врятувати.
Категорія : Україна


Залишити Коментар