У начальника поліції Києва виявили коронавірус

березня 27 / 2020
У начальника поліції Києва виявили коронавірус
У начальника поліції Києва Андрія Крищенка, трьох поліцейських та одного курсанта підтвердився позитивний діагноз на коронавірус. Повідомляє пресслужба МВС, заступник міністра МВС Арсена Авакова.

“Сьогодні позитивний діагноз на коронавірус підвердився у трьох поліцейських та одного курсанта.

В тому числі діагноз Covid-19 встановлений, заступнику голови Національної поліції України – начальника поліції Києва Андрія Крищенка”.

Деталі: Заступник Авакова наголосив, що ні Крищенко, ні члени його родини протягом останнього місяця за кордоном не перебували.
За словами Геращенка, стан глави столичної поліції задовільний і Крищенко продовжує виконувати свої обов’язки дистанційно.

Поліцейські уже встановили коло осіб, які контактували зним протягом інкубаційного періоду: “Усі вони проінформовані про потенційний ризик захворювання та знаходяться на самоізоляції”.

Крім того, приміщення столичного главку продезінфікували.

У МВС додали, що серед поліцейських випадки зафіксовані в Івано-Франківському і Бердянському відділах поліції та у поліції Києва.

Зокрема, перший випадок виявлений у дільничної поліцейської на Івано-Франківщині, другий – у начальника одного зі структурних підрозділів поліції Києва.

У п’ятницю лабораторно підтверджено захворювання у курсанта, який проходив практику у Бердянському відділі поліції, та у Крищенка.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар