Коронавірус: в Україні вже три смерті

березня 20 / 2020
Коронавірус: в Україні вже три смерті
В Україні зафіксували п'ять нових випадків зараження коронавірусом, один із них - летальний.

1 новий випадок виявили у Житомирі, 1 у Києві, 2 на Дніпропетровщині та 1 в Івано-Франківську - згодом стало відомо, що жінка з Франківська, про яку йде мова, померла.

"Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19", - йдеться в повідомленні МОЗ.

Померлій було 56 років.

Як повідомляє кореспондент BBC News Україна, жінка пішла з життя ще 17 березня - тоді попередньою причиною смерті лікарі встановили грип типу "А", ускладнений пневмонією. Але 19 березня прийшли результати тестів, які робили у Києві, - з'ясувалося, що насправді в жінки був коронавірус.

Серед супутніх хвороб померлої лікарі називають ішемічну хворобу серця, кардіосклероз і гіпертонічну хворобу.


За словами голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва, чоловік жінки нещодавно повернувся з-за кордону - саме від нього вона могла заразитися.

Пісіля приїзду до України чоловік перебував в самоізоляції. Жодних симптомів хвороби він не має, попри це його направили в обласну інфекційну лікарню.

В жінки також є діти, які живуть окремо.

Завтра поліція встановлюватиме усіх осіб, з якими могла контактувати померла.

Четверо інших нових захворілих, в яких виявили коронавірус, згідно з повідомленнями влади, теж нещодавно повернулися з-за кордону.

Таким чином в Україні станом на вечір 19 березня був зафіксований 21 випадок захворювання.

Три з них летальні - окрім жительки Івано-Франківська, також померли 71-річна жінка з Житомирської області та 33-річна з Чернівецької.
Категорія : Україна


Залишити Коментар