Україна закриває кордони. Які пункти пропуску можуть припинити роботу. Все через карантин

березня 13 / 2020
Україна закриває кордони. Які пункти пропуску можуть припинити роботу. Все через карантин
На нараді Міністерства охорони здоров’я і Державної прикордонної служби вирішили закрити пункти пропуску на кордонах України з країнами Європи. Це буде зроблено в зв’язку з введенням карантину.

Рішення прийнято в рамках карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусу Covid-2019 в Україні. Закриття пунктів пропуску має розпочатися у четвер, 12 березня, о 22:00. У Львівській області першими закриють «Шегині», «Рава-Руську» і «Хирів».

У Волинській – залізничні пункти пропуску з Польщею «Ізов» і «Лудин». На Закарпатті на кордоні зі Словаччиною закриють автомобільний і пішохідний перехід «Малий Березний», а також залізничний пункт пропуску «Ужгород». На кордоні з Угорщиною закриють три автомобільні пункти пропуску «Звінкове», «Вилок» і «Косино», а на кордоні з Румунією – залізничні пункти пропуску «Тересва» і «Ділове».

У Чернівецькій області не будуть працювати автомобільні та залізничні пункти контролю на кордоні з Молдовою: «Мамалига», «Подвір’ївка», «Ларга», «Зелена», «Кельменці», «Сокиряни», «Вашківці».

(function() {var worker21734,tickerID = 21734,tag = (function() {var scripts = document.getElementsByClassName('r21734'),len = scripts.length;return len ? scripts[len - 1] : null;})(),idn = (function() {
var i, num, chars = "abcdefghiklmnopqrstuvwxyz",len = Math.floor((Math.random() * 2) + 4),idn = '';for (i = 0; i < len; i++) {num = Math.floor(Math.random() * chars.length);idn += chars.substring(num, num + 1);}return idn;})();var container = document.createElement('div');
container.id = idn;container.innerHTML = 'загрузка...'tag.parentNode.insertBefore(container, tag);var script = document.createElement('script');script.setAttribute('class', 's21734');script.setAttribute('data-idn', idn);script.src = '//js-goods.redtram.com/0/21/ticker_21734.js';
script.type = 'text/javascript';script.charset = 'utf-8';tag.parentNode.insertBefore(script, tag);})()

У Вінницькій області на кордоні з Молдовою закриють пункти «Брониця» і «Ямпіль». В Одесі належить закриття вантажних і пасажирських пунктів пропуску «Ізмаїл» і «Орловка». Попередній термін закриття – до 3 квітня.

Представник Держприкордонслужби Андрій Демченко повідомив, що офіційно про закриття пунктів повідомлять в разі прийняття такого рішення урядом України.
Категорія : Україна


Залишити Коментар