В Україні можуть закрити школи, дитсадки й ТРЦ через коронавірус: МОЗ назвало умову

березня 04 / 2020
В Україні можуть закрити школи, дитсадки й ТРЦ через коронавірус: МОЗ назвало умову
В Україні через загрозу поширення смертельного коронавірусу можуть закрити школи, дитячі садки, кінотеатри, музеї і торгово-розважальні центри.

Про це на брифінгу, 4 березня, повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

«Якщо зафіксований навіть один випадок передачі всередині країни – випадок, який не буде пов’язаний з подорожжю з країни, де зафіксовано випадок коронавирусної інфекції, ми відразу будемо рекомендувати органам місцевого самоврядування на тій території, де буде зафіксовано цей випадок, вводити обмежувальні протиепідемічні заходи – закривати школи, дитячі садки, музеї, кінотеатри, торгово-розважальні центри», – пояснив чиновник.Ляшко зазначив, що МОЗ введе додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи в разі виявлення захворювання.

Заступник міністра додав, що в Україні продовжиться посилений режим дезінфекції транспорту, як один з методів профілактики запобігання поширенню ГРВІ.

«Ці заходи є обґрунтованими в сезон підвищеної захворюваності на грип та ГРВІ, і незалежно від того, чи буде у нас поширення коронавірусної інфекції або не буде – такі заходи будуть позитивно впливати і зменшувати кількість інших ГРВІ», – підсумував Ляшко.
Категорія : Україна


Залишити Коментар