Індексація пенсій в Україні: що відомо

березня 03 / 2020
Уряд проведе індексацію і підвищить пенсії в Україні вже у вересні. Про це повідомила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.

“В середньому, від індексації розмір пенсії зросте на 216 грн/міс”, – сказано у повідомленні. Наголошується, що щороку пенсія зростатиме для всіх. “Президент Володимир Зеленський, урядова команда та депутатський корпус розробили стратегію зростання пенсій.

Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат – уже до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 гривень”, – сказано у повідомленні. Також зазначається, що додаткове підвищення здійснюватиметься у декілька етапів. “Спочатку найстарші люди віком від 80 років.

З урахуванням індексації їхні пенсії у середньому зростуть щонайменше на 700 грн/міс, далі – від 78, ще через рік – від 75, а потім – 70 років”, – повідомили в Кабміні. У Мінсоцполітики додали, що якщо Парламент підтримає законопроект №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати допомогу на догляд.

“Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн”, – зазначається у повідомленні.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...