Від сьогодні оновлено правила перетину кордону

березня 01 / 2020
Від сьогодні оновлено правила перетину кордону
В неділю, 1 березня 2020 року, в Україні набувають чинності зміни в правила перетину кордону з Російською Федерацією. З цього дня українці повинні мати закордонний паспорт, якщо збираються потрапити на територію РФ.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держприкордонслужби. Відповідні зміни до правил перетину кордону передбачені урядовою постановою від 18 грудня 2019 року № 1056.

Як зазначається, громадяни України, які раніше вибули за кордон по внутрішньому паспорту чи свідоцтву про народження (для дітей до 16 років), зможуть повернутися в Україну за цими документами.

“Нововведення позитивно вплинуть на якість та швидкість прикордонного контролю. Вони дадуть змогу запобігти використанню підробок внутрішніх паспортів та свідоцтв про народження з огляду на низький ступінь захисту цих документів.

Зменшиться ймовірність незаконних вивезень неповнолітніх українців за кордон, адже відсутність фото на свідоцтвах про народження не дає можливість встановити приналежність документа конкретній дитині”, – йдеться у повідомленні. Нагадаємо, з 9 лютого в Україні набрали чинності нові правила перетину адміністративного кордону з анексованим Кримом, які торкнуться дітей у віці до 16 років.

Виїзд на тимчасово окуповану територію дітей віком до 16 років можливий тільки в супроводі батьків або уповноважених ними осіб.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...