Xiaomi Redmi Note 5: дешевше не буває

лютого 28 / 2020
Xiaomi Redmi Note 5: дешевше не буває

Xiaomi Redmi Note 5 впав у ціні до мінімуму. Смартфон завжди коштував демократично, а зараз став ще доступнішим. Причина — мобільний пристрій, що не було знято з продажу, є застарілим, на його зміну прийшли більш сучасні моделі. Торішній бюджетний смартфон з продуманим функціоналом можна купити за 4 299 грн. Він є у багатьох магазинах і поки що має усі конкурентні переваги на ринку. До речі ви можете підібрати красивий чохол, аби телефон став ще сучаснішим та красивішим. Цікаві моделі є за посиланням : https://webaks.com.ua/category/xiaomi-redmi-note-5/.


У Redmi Note 5 є свої прихильники та хейтери. Не маємо мети розповідати, що пристрій працює так чи ні — краще роздивимось його сильні сторони.

Камера
Старі моделі йшли з незадовільним сенсором. Тут помилку виправлено — в моделі інтегрована подвійна камера незвичайного дизайну з вертикальним типом орієнтації. 5-мегапісельний сенсор дозволяє знімати у будь-яких умовах.

Автономність
Незаряджений смартфон та Xiaomi Redmi Note 5 — це майже нереально. Пристрій має акумулятор на 4 тисячі А, тож вистачить його надовго. Заряджати можна кожні пару днів, але багато залежить від режиму експлуатації.

Підтримка жестів
Ще одна фішка моделі. Підтримка жестів працює без проблем, тому смартфон сміливо можна називати багатозадачним пристроєм. Є статичні кнопки виклику, активуйте їх в налаштуваннях. Можна не використовувати — на розсуд користувача.

Фейс-айді
Тут функція є, і це робить пристрій просто ідеальним. 3D-сканер, TrueDepth — прерогатива преміальних моделей, просто розпізнавання обличчя за знімком інтегрувати можливо. Все працює, проте конфіденційність буде середньою — працює функція по зображенню, а не 3Д моделі.

Відсутність горбу
Дизайн Redmi Note 5 привабливий, екран виглядає лаконічно, має оптимальне співвідношення сторін 2:1. «Зайві» вирізи відсутні, рамки по периметру дуже тонкі. Характерні потовщення є зверху та знизу, виглядають вони симетрично.

Чохол
В моделі є комплектний чохол. Він зроблений з силікону, на дотик м'який та приємний. Сідає ідеально, перекриває межі здвоєною камери. Можна класти смартфон на тильну сторону та не подряпати лінзи.

Холодний процесор
В моделі встановлено чіп Snapdragon 636. Гаджет не перегрівається, як минулі моделі, троттлінгу теж нема. А ще модель Snapdragon 636 дуже енергоефективна.

Зараз у вас є змога придбати гаджет по дуже вигідній ціні. Поспішайте, є більш іноваційні моделі, проте ця ще довго буде актуальною.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...