Без паніки! Чого не варто робити, щоб не заразитися коронавірусом. Лікарі дали поради

лютого 26 / 2020
Коронавірус все ближче до України. У понеділок хвилю здійняло повідомлення із Закарпаття, що там з’явився перший хворий. Однак вже у вівторок українців заспокоїли – у чоловіка виявився гострий бронхіт.

А ось лікарі радять дотримуватися низки правил для того, щоб захистити себе від небезпечної інфекції. Детальніше – читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Літнім людям краще не виходити на вулицю без потреби
Літнім людям краще не виходити з дому, оскільки ризик заразитися у них найбільший. Так вважає професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. Богомольця Сергій Крамарєв.
Без паніки! Чого не варто робити, щоб не заразитися коронавірусом. Лікарі дали поради

«Насамперед від коронавірусу страждають особи похилого віку, тобто, за класифікацією ВООЗ, ті, кому за 75. У цьому віці, якими б вони здоровими не були, імунна система падає. Їм потрібно уникати масового скупчення людей – менше ходити на ринки, магазини», – вважає Крамарєв.

Але якщо все-таки є необхідність вийти, медик радить до і після відвідування громадських місць обробляти ніс.

«До виходу на вулицю я б порадив змащувати слизову носа спеціальними препаратами, які покриють слизову та не дадуть вірусу проникнути всередину. А після – промивати ніс сольовим розчином. Мити руки потрібно ретельно – дезінфікувальними розчинами або просто милом. І не чіпати очі, ніс, рот брудними руками», – пояснює експерт.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...