Українцям дали прогноз курсу валют навесні, чого чекати від долара

лютого 24 / 2020
Українцям дали прогноз курсу валют навесні, чого чекати від долара
Українці можуть перевести подих, валюта не коливатиметься шаленими гойдалками у березні. Банкіри та аналітики прогнозують збереження курсу гривні на рівні 24,3-24,8 грн/$ на початку весни. Про це вони розповіли у коментарі Українським Новинам. Так, за словами експертів, головним маркет-мейкером на ринку як і раніше є Нацбанк, який постійно згладжує різкі коливання в будь-яку сторону.

"Курс останнім часом знаходиться в межах 24,50 грн/$, що є поточним індикатором для ринку. Головними продавцями валюти на ринку є великі агроэкспортеры і металурги", - прокоментував Ярослав Кабін директор департаменту казначейства Ідея Банку.
Курс валют, фото ubr
Крім того, банкір зауважив, що нерезиденти-покупці ОВДП вже не так сильно присутні на ринку, що говорить про поступове згасання інтересу до українського держборгу.
Що прогнозують банкіри
"На кінець лютого ми очікуємо курсовий коридор 24,30-24,70 і поки ми не бачимо тенденцій найближчим часом до девальвації або ревальвації. У березні можливе зростання пропозиції валюти з боку агроекспортеров у зв'язку з підготовкою до нового сезону, але регулятор буде намагатися раніше викуповувати надлишок валюти з ринку. Тому в березні ми очікуємо курсовий коридор 24,00-24,80 грн/$", — підкреслив він.
Курс валют, фото Страна
За її даними, результати останніх аукціонів з розміщення ОВДП показали, що інтерес інвесторів-нерезидентів до гривневих борговим паперам, швидше за все вже згас.
Таким чином, валютний ринок позбавляється значного потоку валюти, який у минулому році надав значний вплив на формування курсу.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...