Депутати пропонують відкривати новонародженим українцям депозити та накопичувати гроші до повноліття

лютого 20 / 2020
Депутати пропонують відкривати новонародженим українцям депозити та накопичувати гроші до повноліття
У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт, яким пропонують відкривати на ім’я кожного новонародженого українця депозит на суму 50 тисяч гривень та накопичувати таким чином кошти до повноліття дитини.

Відповідний законопроєкт №?2801 підтримав профільний комітет з питань молоді та спорту, повідомляє Громадське.

Законопроєктом пропонують відкривати на ім’я новонароджених українців депозитні рахунки у тому банку, який оберуть батьки чи офіційні опікуни дитини. На ці рахунки держава перераховуватиме по 50 тисяч гривень, які відкладатимуть до повноліття дитини.

Законопроєктом також пропонують, щоб ці кошти можна було використати достроково, тобто до 18 років, у разі, якщо дитина тяжко захворіла, а грошей на лікування у батьків немає; якщо дитина втратила житло внаслідок стихійного лиха чи інших обставин, а також на отримання вищої освіти (якщо сума вкладу покриває не менше половини вартості всього навчання).Також батькам пропонують дозволити вкладати накопичені на депозиті кошти в інвестиційні та страхові фонди.

Зазначимо, що наразі ставки за депозитами коливаються в межах 12?15% річних. Якщо новонародженій дитині відкрити депозит під 12% річних на 50 тисяч гривень, то до повноліття вона отримає 384,5 тисячі гривень.

Комітет з питань молоді та спорту підтримав законопроєкт щодо сприяння працевлаштуванню молоді та внутрішньо переміщених осіб. Ним пропонують звільнити від податків на доходи українців, що не досягнули 27 років.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...