В Україні скасують прописку! Що потрібно знати про нововведення. “Як у Європі”

лютого 17 / 2020
В Україні замість класичної прописки почне діяти декларативний принцип реєстрації.
В Україні скасують прописку! Що потрібно знати про нововведення. “Як у Європі”

Про це в ході ефіру радіо «UA: Суспільне мовлення» заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет. «Люди декларативно кажуть, що я за цією адресою живу, йде повідомлення до власника таких об’єктів, і він повинен підтвердити.

Це все можна зробити дистанційно в кілька кліків, і я дуже сподіваюся, що найближчим часом це буде зроблено », – повідомив чиновник. Також він додав, що розробкою саме цього проекту займається IT-підприємець Михайло Федоров.

Міністр Кабінету міністрів додав, що декларативний принцип реєстрації – це голландська практика. Раніше ми вже писали, що в Україні планують скасувати деякі довідки, оскільки державні послуги громадянам надаються дуже довго. Зокрема, в Україні скасують довідки про місце реєстрації та несудимість.

Також ми повідомляли про те, що Міністерство цифрової трансформації України презентувало бренд проекту «держава в смартфоні» – портал і додаток «Дія».

Творець найбільших українських брендів Андрій Федоров разом з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим презентували «цифрову державу».
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...