В одній з церков люди, які не здали гроші на храм, потрапляють на дошку ганьби

січня 22 / 2020
В одній з церков люди, які не здали гроші на храм, потрапляють на дошку ганьби
У селі Горохолин Ліс Богородчанського району на Прикарпатті на дверях церкви висить список людей, які не здали гроші на церкву.

Допис із такою інформацією у соцмережі розмістила користувачка Вікторія, інформують “Вікна”.

«Шановні люди, скажіть, будь ласка, чи у ваших селах в церкві вимагають щомісячну плату, а тих, хто не заплатив, пишуть у список і вивішують на двері церкви, щоб усі могли бачити? Чим тільки люди думають? Можливо, хтось не має грошей, щоб щомісяця платити, то що потрібно зразу вивішувати список на ціле село?», — йдеться у повідомленні.

Крім того жінка наголошує, що люди, які не платять щомісячний збір, не можуть взяти у цій церкві шлюб чи похрестити дитину.

«А ще ті, хто не заплатив, не зможуть взяти шлюб або похрестити дитину у тій церкві. Вибачте мене, але що це за дибілізм? У кого так само?», — запитує Вікторія.

Стефанія Стефановська пише: «У нас по стовпах наклеїли, щоб заплатити до кінця року 2019».Міла Бобовська рекомендує: «Тільки в секті вимають оплату… Пораджу ходити в іншу церкву, де вам буде благодатно і затишно».

Іван Двібородчин радить: «Потрібно звернутись у поліцію, це протизаконно».

Деякі користувачі соцмережі стали на захист церкви.

Так, Надія Стефуняк пише: «Побiйтеся Бога, як можна за Храм Божий так говорити? У кожному селi люди утримають церкву. Церква платить свiтло, податок, тепло, i так далі. Невже за тих 40 гривень на мiсяць хтось збiднiв? Повстидались би таке писати. І не треба брехати, що якщо не заплатиш, то не охрестять дитину чи не дадуть шлюб».

Галина Павлушинська-Здерка коментує: «Написано в Біблії: парафія має утримувати священика. І церковні оплати є немалі. Через такі дописи закриють церкву, і будете бігати по сусідніх селах, щоб дитину охрестити… Бійтеся Бога, не пишіть дурниць. А священиків великий гріх осуджувати, вони несуть свій тяжкий хрест».
Категорія : Україна
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...