Продаж землі - Україну хочуть поділити (відео)

грудня 04 / 2019
Продаж землі -  Україну хочуть поділити (відео)
«Опозиційна платформа - За життя» вимагає від правоохоронних органів розслідувати запуск ринку землі. Продаж української землі іноземцям - це зрада Батьківщині.
«Сьогодні ми спостерігаємо посилення вертикалі влади президента. Весь бюджет – на поліцію, армію, «ДБРи», а людям – нічого… Ось ще одна важлива річ: до мене на днях звернулася Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та заявила, що представники всіх релігій в шоці, бо депутат від «ЄС» Ірина Геращенко пропонує притягувати до кримінальної відповідальності священнослужителів, які відмовляють проводити обряд вінчання представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Це ж підтримують депутати минулого скликання Найєм, Лещенко, Заліщук. Ось приклад тієї шизофренії, до якої підводять наше суспільство! Нам тепер не можна називати чорне – чорним, а диявола – дияволом. Керівники церков пишуть нам: «Зробіть що-небудь!» У мене склалося таке враження, що ми всі потрапили в полон до «слуг диявола», тому що якщо всі релігійні організації вже б’ють на сполох, то це щось значить… Влада ж нам каже: «Ні ми повинні бути толерантними по-європейськи…». Так що ж ми повинні записувати наших дітей середньою статтю? А як же їх майбутнє? Ми не повинні називати неприродні речі неприродними! Для них (влади – ред.) найважливіше, щоб церква, синагога і мечеть реєстрували одностатеві шлюби… Люди, робіть висновки!» – закликав політик.

Прокоментував парламентарій і ситуацію, що склалася навколо ДБР.

«Я не хочу навіть слухати маячню про те, що якісь справи неможливо розслідувати зараз! Я 5 років слухав ахінею Порошенка, тепер слухаємо нові розповіді про те, що ні по Майдану, ні чомусь іншому не велося слідство тільки тому, що президент сам не призначав главу ДБР. Портнова поставте Генеральним прокурором і він вам за 2 години розслідує «справу Майдану»… Просто у них (правоохоронців – ред.) совісті немає взагалі! У цієї команди в руках вся повнота влади і вони не можуть розслідувати гучні справи! А все тому, що вони прекрасно знають відповіді на всі питання: троє з тих, хто організував бійню на Майдані, сидять в сесійному залі парламенту, представляючи фракцію Порошенка. Вся країна про це знає, а нова влада ні? Всі прекрасно знають відповіді і по Одесі, і по Майдану, просто потрібно чесно і публічно про це сказати і тоді багато змінитися в нашій країні!» – упевнений Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» також заявив, що влада «увійшла в режим божевілля», демонструючи свою непослідовність.

«Президент говорить, що на Нормандській зустрічі тема газу, мовляв, підніматися буде. Прем’єр каже: «Не буде!» Коболєв стверджує, що цю тему поки розглядати не можна… Влада увійшла в режим божевілля! Ми не в силах передбачити їх дії, але я знаю, що без підписання контракту з Росією ми залишимося без труби, а якщо не встановимо мир на Донбасі, то будемо жити у вічній злиднях. Я бачу, що креативні ідеї нової команди потихеньку закінчуються. Президент, наприклад, спочатку «не має повноважень вирішувати питання тарифів», а потім збирає з цього приводу нараду… У мене складається враження, що у нас багато у владі виявилися не на тому місці і вже це розуміють. Очевидно ж, що поцілунок в лоб Кошового не приведе зниження тарифів! Я, звичайно, завжди за те, щоб у президента Зеленського все вийшло, але, вибачте, у нього поки нічого не виходить! Ні миру, ні відновлення економіки немає! І так як я працюю «місцевою Вангою», я не хочу робити прогнози по Нормандській зустрічі. Я про всяк випадок побажаю президенту успіху, а всім нам – миру! Але потрібно пам’ятати, що миру потрібно хотіти і до нього прагнути, а не займатися одностатевими шлюбами!» – вважає народний депутат.

Парламентарій також заявив, що відповідальність за те, що відбувається в країні несуть представники пропрезидентської партії, але, незважаючи на це, закликав усіх політиків «дати відсіч владі і захистити землю».

«Сьогодні все залежить від «слуг»! Вони кажуть, що ми будемо працювати сьогодні до 9 вечора, на наступному теж збираються продовжити робочий день і все це робиться для того, щоб землю швидше продати. 200 тис. гектар вони хочуть віддавати в одні руки, а значить, Україна буде поділена між десятьма виродками і якщо ми будемо всі на це спокійно дивитися, то ми не гідні ні землі, ні країни! Я вважаю, що сьогодні всі партії повинні об’єднатися і винести тих, хто хоче продати землю. Якщо у народу ще є якісь права, то ми їх повинні відстоювати. Після продажу землі вже й розмовляти не буде про що! Продаж землі – це зрада Батьківщині. «Опозиційна платформа – За життя» подає в ДБР і СБУ документ, який підписаний 40 народними депутатами, про вчинення кримінального злочину – спробі продажу української землі, де наводимо юридичне обґрунтування того, чому це можна розцінювати як зраду Батьківщині і чому ініціатори продажу землі повинні бути заарештовані. Нехай відкривають справи і розслідують! Краще зробити це до продажу землі, бо після буде «гайдамаччина». Не можна віддавати ні 200 тис., ні 100 тис., ні 150 тис. гектарів в одні руки! У Польщі та Угорщині про тисячі і мови не йде! .. » – підкреслив депутат.

«У Раді сидить 256 «слуг диявола», які хочуть продати землю України і ми їх побороти не можемо! Є ймовірність, звичайно, що у кого-то з них прокинеться совість і вони складуть мандат, але це навряд чи. Якщо вони викликають із сесійної зали Ради повій і реакції у фракції «Слуга народу» немає, президент бігає на спортивній доріжці, Богдана не видно, а Яременко залишається народним депутатом, то нічого тут не поробиш! Мабуть, щось в країні пішло не так…»- резюмував Вадим Рабінович.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...