Державний борг України становить 816 млрд грн. - 80% ВВП та чому міцніє гривня

грудня 02 / 2019
Державний борг України становить 816 млрд грн. - 80% ВВП та чому міцніє  гривня

Народні депутати наполягають, щоб керівництво парламенту викликало міністерку фінансів Оксану Маркарова і міністра економіки Тимофія Милованова для пояснень, чому при дефіциті валюти курс долара знижується, а кількість випущених облігацій держпозики загрозливо зростає.

"Сьогодні ніхто не розуміє, що відбувається з курсом долара, скільки облігацій випущено і які наслідки цих процесів для економіки, - заявив голова депутатської групи "За майбутнє" Віктор Бондар, передає кореспондент ASPI.

Депутати зажадали від голови Верховної Ради Дмитра Разумкова викликати міністрів у п'ятницю, 6 грудня, щоб у рамках години запитань до уряду уточнити їхню позицію з цього приводу і отримати роз'яснення.

Раніше народний депутат Олександр Дубінський стверджував, що в Україні стрімко зростає фінансова піраміда, яка загрожує економіці всієї країни.

За його інформацією, напередодні відкриття ринку землі анонімні інвестори активно скуповують облігації держпозики і державний борг за цими паперами вже становить 816 млрд грн. - 80% ВВП, що загрожує фінансовій стабільності країни.

Під час цих фінансових операцій, за словами Дубінського, правління Нацбанку спільно з Міністерством фінансів штучно завищують курс гривні, хоча в країні спостерігається дефіцит валюти.


Повідомляє - aspi.com.ua
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...