“Дiти плaкaли і ридaли, тримaючись за сидiння!” 3 yкpaїнcьким лiтaкoм тpaпилacя HП в нeбi нaд Xapковом

листопада 18 / 2019
“Дiти плaкaли і ридaли, тримaючись за сидiння!” 3 yкpaїнcьким лiтaкoм тpaпилacя HП в нeбi нaд Xapковом


Літак з українськими туристами з працею зміг приземлитися в аеропорту Харкова після повернення з Єгипту. Причиною тому став сильний туман і брак палива.

Надзвичайна подія сталася 17 листопада. Літак, який прямував з Шарм-ель-Шейха, вдалося посадити завдяки професіоналізму пілотів, передає «Місто Х». «Ми повинні були йти на посадку в Харкові, але через відсутність будь-якої видимості і брак палива зробити це не вдалося.

Приземлилися в Борисполі, в тих же умовах. Дозаправилися і зробили спробу приземлитися в Харкові… туман, вітер, літак здуває, страшно… Діти кричать, пасажири мовчки вчепилися в крісла. Найстрашніше було за дітей. А в голові крутилося «Що сказати чоловікові наостанок?» – розповіла пасажирка Ірина Івченко.

Вона додала, що на злітній смузі приземлення літака очікувала пожежна машина з включеними мигалками. «Але нам пощастило. І перш за все з пілотом! Хочемо висловити величезну подяку пілотові Boeing 737-800 NG (189 пасажирів) – Олексію Якимчук за те, що зміг двічі посадити судно в тумані високої щільності. Спасибі, що ми живі!»- подякувала Ірина.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...