Зеленський узаконив нові штрафи для українців, торкнеться всіх: подробиці рішення

листопада 17 / 2019
Зеленський узаконив нові штрафи для українців, торкнеться всіх: подробиці рішення
Президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким встановлюється відповідальність водіїв за порушення правил перевезення дітей. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Повідомляється, що Володимир Зеленський поставив підпис під законом про адміністративну відповідальності за порушення правил перевезення дітей в автомобільному транспорті.

“Чинним законодавством не було передбачено норми, яка встановлювала б відповідальність за порушення правил перевезення дітей. Реалізація закону забезпечить усвідомлення ступеня відповідальності осіб, що перевозять дітей, і тим самим підвищить рівень безпеки дітей на дорозі, сприятиме зменшенню дорожньо-транспортного травматизму та смертності дітей.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування”, – пояснили в Офісі президента.

Як відомо, цей законопроект був затверджений Верховною Радою 29 жовтня. У документі прописано, що штраф за порушення правил перевезення дітей був встановлений на рівні 510 гривень (при першому порушенні) і 850 гривень (при повторному порушенні, скоєному в протягом року). Виносити вердикти у цієї статті і штрафувати українців можуть співробітники патрульної поліції.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар