Це дійсно чудо: Заворотнюк після тривалої хвороби вийшла в люди

листопада 06 / 2019
Самопочуття зірки серіалу “Моя прекрасна няня” значно покращилося.
Це дійсно чудо: Заворотнюк після тривалої хвороби вийшла в люди

Анастасія Заворотнюк бореться з важким онкологічним захворюванням і в даний час проходить курс реабілітації в приватній клініці на Рубльовці в селі Жуківка в РФ.

Лікарня, в якій знаходиться зірка серіалу “Моя прекрасна няня”, спеціалізується на відновленні пацієнтів після завершення основного курсу лікування і допомагає реабілітувати хворих між курсами хіміотерапії.

Хоча рідні актриси воліють зберігати мовчання про стан здоров’я Анастасії, час від часу в мережу і пресу “просочуються” нові дані – як правило, з посиланням на друзів актриси або джерела в її оточенні.

Так, нещодавно стало відомо, що заменітості провели генетичний ДНК-тест, Літос-тест і тест за відбитками пальців, і результат виявився дуже обнадійливим.

Сама ж Заворотнюк перебуває в адекватному стані і налаштована оптимістично. За словами онкологів, гліобластома головного мозку злоякісний і самий агресивний вид пухлини, і якщо вдалося уникнути летального результату, люди довше 5 років з таким діагнозом живуть – точніше існують і страждають – рідко. Про це передає видання “Дни.ру”.

Однак у випадку з Заворотнюк, схоже, сталося диво, кажуть медики. Друзі актриси розповіли, що вона відчуває себе добре, посміхається і навіть нібито плаває в басейні.
Категорія : Україна
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...