Україна сама бідна країна Європи

жовтня 23 / 2019
Україна сама бідна країна Європи

За даними дослідження компанії GfK (Growth from Knowledge), «16 розглянутих країн мають купівельну спроможність на душу населення вище середнього, в той час як 26 країн нижче середнього показника по Європі».

З дослідження: «Україна посідає останнє місце з купівельною спроможністю на душу населення в розмірі 1830 євро».

У той же час європейці, за даними компанії, в середньому мають 14 739 євро на людину, доступні для витрат і заощаджень в 2019 році. Перше місце в рейтингу займає Ліхтенштейн з купівельною спроможністю на душу населення в 67 550 євро.

«Це набагато перевищує значення інших країн і більш ніж в 4,5 рази перевищує середній показник по Європі», - йдеться в дослідженні. Друге і третє місце ділять Швейцарія (із 42 067 евро на людину) і Люксембург (35 096 евро на людину). У числі країн з найнижчою купівельною спроможністю, крім України, виявилися Молдова та Косово.

У компанії уточнили, що купівельна спроможність є мірою наявного доходу після вирахування податків і благодійних внесків, включаючи будь-які отримані державні допомоги. Уточнюється також, що споживачі використовують свою загальну купівельну спроможність для покриття витрат, пов'язаних з харчуванням, проживанням, послугами, енергопостачанням, пенсіями і планами страхування, а також інших витрат, таких як відпустка, пересування і споживчі покупки.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар