30-річна жінка порізала ножем трьох своїх дітей 9, 7 та 3 років

жовтня 21 / 2019
30-річна жінка порізала ножем трьох своїх дітей 9, 7 та 3 років
У Запоріжжі 30-річна жінка порізала ножем трьох своїх дітей 9, 7 та 3 років. Після того намагалася вкоротити віку собі. Подія сталася 20 жовтня о 21.42 в будинку по вул. Ігоря Сікорського, де мешкає родина.

Нині діти перебувають у лікарні, а жінку після надання медичної допомоги відправили до психлікарні, повідомили у відділі комунікації обласної поліції. “Жінка кухонним ножем нанесла ножові поранення своїм дітям.

Після цього вона намагалася накласти на себе руки, перерізавши передпліччя. Дітей негайно доставили у лікарню”, – розповіли в поліції. Слідчі встановлюють всі обставини та мотиви злочину.

Відкрито кримінальне провадження. Натомість за інформацією місцевих ЗМІ, жінка порізала дітей чоловіка від першого шлюбу. На злочин вона зважилася після телефонної сварки з чоловіком. Усього на той момент в будинку було 5 дітей, але своїх жінка не чіпала.

У одному з сіл Овруцького району на Житомирщині жінка зі співмешканцем вбили 5-річну доньку. Тіло дитини спалили в печі, а кістки викинули в річку.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...