«Золоті злитки, розкішні автомобілі і нерухомість» – Кабмін звільнив чиновницю після обшуків НАБУ

жовтня 20 / 2019
«Золоті злитки, розкішні автомобілі і нерухомість» – Кабмін звільнив чиновницю після обшуків НАБУ


Золоті злитки, авто, елітна нерухомість – це лише неповний перелік того, що виявили детективи, провівши перевірку законності доходів глави Державної аудиторської служби. Кабмін звільнив чиновницю після обшуків НАБУ і порушення проти неї кримінальної справи. Подробиці повідомляє ЦН.

Схоже, що за нової влади зароджується добра традиція: відправляти корумпованих чиновників на лаву підсудних прямо із зручних крісел. 29 вересня, Кабінет міністрів звільнив Лідію Гаврилову, яка довгі роки займала пост глави Державної аудиторської служби.

Лідія Гаврилова

«Золоті злитки, розкішні автомобілі і нерухомість» – Кабмін звільнив чиновницю після обшуків НАБУ

Слідством доведено, що чиновниця в цьому кріслі ні в чому собі не відмовляла, поповнюючи свій особистий бюджет не законним шляхом. Аудит її активів детективи НАБУ почали ще в січні 2018 року.
І вже тоді її заробітків була присвоєна кваліфікація за ч.3 ст.368-2 про незаконне збагачення і ст.366-1 помилкова інформація в деклараціях про доходи.

Іншими словами, Гаврилова жила невідповідно до своїх достатків і робила це у всіх на виду, залишаючись при владі.

«За даними слідства, чиновник протягом 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав придбання яких не підтверджена доказами, і вартість яких значно перевищує її законні доходи», – повідомляє видання.

Зокрема, в засіках чиновниці були виявлені: золоті злитки, авто, елітна нерухомість в Києві, дорога меблі і готівку в іноземній валюті. Ці активи перебували за місцем проживання Гаврилової.

«Детективи НАБУ переконані, що чиновниця внесла завідомо недостовірні відомості в щорічні електронні декларації про майно і доходи за 2015 (більш 2,86 млн грн) і 2016 (більш 4,67 млн ??грн) роки», – йдеться в повідомленні.пишеhttps://www.bn24.biz.ua/zolot

Після проведених обшуків і фактів, наданих слідством, Кабмін звільнив чиновницю. Залишається сподіватися, що і решта злочинців, які до сих пір знаходяться при владі, не залишаться без уваги правоохоронних органів.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...