Нові правила виклику швидкої: скільки часу доведеться чекати бригаду лікарів, деталі

жовтня 13 / 2019
Нові правила виклику швидкої: скільки часу доведеться чекати бригаду лікарів, деталі


Нові стандарти доступності до публічних послуг встановив український уряд, зазначивши поміж іншим час, протягом якого повинна приїхати на виклик бригада "швидкої допомоги".

Згідно стандартів, визначених Кабміном, бригада "швидкої допомоги" і бригада рятувальників ДСНС зобов'язані прибути за викликом протягом 10 хвилин в межах міста, а якщо інцидент трапився за межами міста, то відповідним службам дається на прибуття до місця виклику 20 хвилин.

Зазначається, що бригада "швидкої" надасть допомогу у випадках, коли існує безпосередня загроза життю і здоров'ю людини. Крім того затверджено конкретний перелік симптомів, які свідчать про потребу в екстреній допомозі.

Варто зауважити, що на регіональному рівні за умови відсутності чітко визначеного механізму надання медичної допомоги в неекстренних випадках, бригади швидкої медичної допомоги виїжджатимуть до пацієнтів протягом години з моменту отримання звернення.

Окрім стандартів, що стосуються безпосередньо служб надзвичайних ситуацій Кабінетом міністрів передбачено й інші нові стандарти на публічні послуги. Наприклад, в кожному навчальному закладі необхідна наявність швидкісного Wi-Fi Інтернету, зі швидкістю мінімум в 100 Мбіт/с.

Відзначається необхідність комп'ютеризації навчальних закладів, норма складає мінімум 2 комп'ютерні класи по 15 персональних комп'ютерів на кожні 300 школярів. Також підкреслюється наявність облаштованих туалетів у всіх школах України. В тому числі, вимагається організувати до них доступність дітей, які перебувають на інклюзивній освіті.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...